Renowacje

Od 1989 roku firma Rad-Pol świadczy kompleksowe usługi z zakresu renowacji, zarówno mebli tapicerowanych, jak i wyrobów stolarskich. Podczas naszej pracy starannie dopasowujemy technologię do przekazanych nam elementów wyposażenia, dzięki czemu możemy przywrócić nawet mocno zniszczonym meblom ich pierwotny styl oraz wygląd. Odnowę mebli przeprowadzamy z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Świadczymy usługi najwyższej jakości — oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, a także atrakcyjne i konkurencyjne na rynku ceny. Wymienione czynniki przyczyniają się do pełnego zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Renowacja starych mebli w Rad-Pol sprawi, że wnętrze znowu zdobędzie wyjątkowy, a zarazem ponadczasowy klimat. Odpowiednio odnowione meble, zyskają unikalny blask — drugie życie. Niekiedy nawet delikatne odświeżenie mebli pozwoli odzyskać ich dawną świetność i przywrócić komfort codziennego użytkowania.

Renowacja mebli jest procesem czasochłonnym — pracujący w Rad-Pol tapicerzy mają ogromne doświadczenie zarówno w tapicerstwie tradycyjnym, jak i współczesnym. Renowacje są wykonywane w 100% ręcznie i w zależności od stanu zniszczenia mebli oraz wymagań klienta dobiera się odpowiednią technikę. Prace konserwatorskie mebli wykonujemy najczęściej poprzez zastosowanie jednego z dwóch znanych fachowcom sposobów. Metoda tradycyjna renowacji mebli tapicerowanych związana jest z wykorzystaniem włosia końskiego, sprężyny tapicerskiej, trawy morskiej, waty naturalnej, tkaniny obiciowej oraz płótna. Natomiast nowoczesna wykorzystuje gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz specjalne płótno, tj. surówkę oraz tkaninę obiciową. Klienci najczęściej chcą pozostawiać jak najwięcej oryginalnych materiałów i części, aby meble nie straciły na autentyczności.

W Rad-Pol proces renowacji mebli jest zindywidualizowany i przeprowadzany bezpośrednio pod kątem klienta. Renowacja mebli związana jest z podniesieniem ich wartości estetycznych, a zarazem użytkowych. W Rad-Pol wykonywana jest również renowacja mebli stolarskich, która odbywa się według sprawdzonych technik kunsztu stolarskiego gwarantującego perfekcyjne odnowienie mebli. Przed przystąpieniem do prac renowacyjnych konieczne jest ocenienie kondycji mebla, zwrócenie uwagi czy drewno nie zostało zaatakowane przez szkodniki. Pierwszym etapem renowacji jest odpowiednie przygotowanie powierzchni i zlikwidowanie uszkodzeń. Do wykończenia stosuje się zazwyczaj politurę szelakową lub wosk.

Firma Rad-Pol dysponuje własnym magazynem oraz transportem, dzięki czemu organizuje całą logistykę. Początki istnienia firmy są związane właśnie z usługami renowacji mebli, następnie zaczęła się produkcja i dystrybucja mebli oraz powstała hurtownia tkanin. Można powiedzieć, że kompleksowo urządzamy wnętrza.

renowacje renowacja
>

Renowacje Rad-Pol:

Jesteśmy do Waszej dyspozycji na terenie całego kraju!

Skontaktuj się z nami

Tel. 22 758 66 69

Tel. kom. +48 668 016 969

e-mail: biuro@rad-pol.com.pl

Dysponujemy własnym transportem i magazynem, dzięki czemu organizujemy także całą logistykę.

Rad-Pol

Siedziba firmy Rad-Pol Sp. z o.o.:
ul. Sadowa 56, 05-800 Pruszków